Czego nauczysz się na szkoleniu PR?

2 lata ago admin 0

Interesują Cię tematy z zakresu budowania swojego wizerunku, a może jesteś ciekaw jak tworzyć pozytywne relacje z ludźmi? Jeżeli chciałbyś zacząć świadomie budować swoją markę osobistą, to kurs Public Relations wydaje się być idealny by od niego właśnie zacząć.

Ogrom wiedzy zaprezentowanej w skondensowanej formie

Szkolenie PR, w którym możesz uczestniczyć, pomoże Ci w zrozumieniu, na czym polega budowanie marki osobistej. Występujący na nim specjalista w formie warsztatów udzieli wyczerpujących odpowiedzi między innymi na pytania takie jak: „Jak budować wizerunek?”, „Jaki temat jest dobry dla mediów?”, „Jak przygotować się do rozmowy z dziennikarzami?” czy też „Jak przygotować strategię PR?”. Każda z osób, która zmierza w wyznaczonym przez siebie kierunku wie, jak ważnym jest dla niej budowanie silnego wizerunku, odznaczającego się wśród innych. Taka osoba wie również, że wielce istotnym jest sposób rozmowy z osobami pomagającymi nam przyśpieszyć budowanie wizerunku za pomocą mediów. Dziennikarze, bo o nich mowa, są specyficzną grupą, która karmi się ciekawymi informacjami. Przy pomocy tego kursu, dowiesz się jak w przystępny sposób, te informacje im podawać.

Dla kogo jest szkolenie?

Szkolenie jest głównie dla osób związanych z wystąpieniami publicznymi. Należą do nich między innymi marketingowcy, korzystających z własnego wizerunku przy finalizowaniu umowy, osoby odpowiedzialne za komunikacje zewnętrzną w firmie. Z otwartymi ramionami powitamy również Freelancerów, by pomóc im docierać do szerszej rzeszy odbiorców. Do uczestników szkolenia należeć mogą również przedstawiciele fundacji i stowarzyszeń, którym zależy na sprawnym i przemyślanym budowaniu opinii dotyczącej ich działalności, którą się zajmują w oparciu o specjalnie przygotowane strategie PR.

Warsztaty prowadzone są przez PR-owca z blisko 10-letnim doświadczeniem w pracy z osobami indywidualnymi, jak i firmami oraz organizacjami pozarządowymi. Nie ma tu więc mowy o tym, że wyjdziesz z nich czegoś nie wiedząc. Warto również zaznaczyć, że każde ze szkoleń tworzone jest indywidualnie pod potrzeby klienta.