Kiedy zakładasz firmę…

9 lat ago admin 0

Jeśli zakładamy nową firmę, na pewno będziemy musieli pomyśleć o zakupie sprzętu drukującego i kopiującego – a może zastanówmy się nad dzierżawą kserokopiarek? Otwarcie własnej działalności i biura w Warszawie jest w ogóle bardzo kosztownym przedsięwzięciem. Inwestycja to nie lada, a kiedy pomyślimy jeszcze o wyposażeniu biurowym, to możemy się finansowo załamać. Niestety, nie da się obyć bez drukarek, kserokopiarek czy skanera, bez względu na to, czy jest to duża korporacja, czy nawet małe biuro.

Zakup drukarek czy urządzeń wielofunkcyjnych po przecenie w markecie jest bez sensu, gdyż takie urządzenie szybko nam się zepsuje, a koszt wymiany tuszu, czy tonera często równa się cenie urządzenia. Jak znaleźć więc rozwiązanie tego problemu? Odpowiedzią na to pytanie jest właśnie dzierżawa kserokopiarek Warszawa. Działa tu wiele firm, które zajmują się profesjonalną dzierżawą kserokopiarek różnego typu i na różnych warunkach. W zależności od naszych potrzeb, możemy wynająć większy, bądź mniejszy sprzęt. Niemniej jednak zawsze będą to profesjonalne urządzenia biurowe najwyższej jakości. Firmy zajmujące się dzierżawą kserokopiarek w Warszawie korzystają tylko z najlepszych urządzeń firm HP, czy OKI, po to , by uniknąć ewentualnych awarii, które mogłyby narazić ich na koszty. I tu kolejna świetna wiadomość – dzierżawa kserokopiarek oznacza, że użytkownik musi dostarczyć tylko papier i prąd do jej działania.

Wszystkim innym zajmuje się firma, która udostępnia sprzęt. Polega to na tym, że uzupełnia ona tusze, tonery, dokonuje naprawy usterek, serwisowania. W przypadku poważnej awarii nie musimy się martwić, że poniesiemy koszty. Nie tylko nic się nie stanie, ale i od razu dostaniemy sprzęt zastępczy, by móc dalej normalnie funkcjonować. Miesięczny koszt dzierżawy jest naprawdę niski, co stanowi szczególną zaletę tego typu transakcji. Jeśli zatem rozpoczynamy działalność biznesową w Warszawie i nie stać nas na profesjonalne wyposażenie naszego biura, to dzierżawa kserokopiarek może się okazać znakomitym rozwiązaniem.