Tani i polecany hotel w Łodzi

1 rok ago admin 0

Jeśli decydujemy się na podróż do Łodzi i poszukujemy taniego hotelu, w którym spokojnie wypoczniemy bez nadwyrężania naszego portfela – nasze oczekiwania spełni Hotel Reymont. Hotel zlokalizowany jest w bliskiej odległości od centrum, a jego pokoje są komfortowo wyposażone i charakteryzują się wysokim standardem, przy relatywnie niskiej cenie. Pokój jednoosobowy z umywalką wynajmiemy już za 59 złotych, z kolei pokój jednoosobowy z własną łazienką, to koszt tylko 89 złotych.

Cena pobytu w pokoju dwuosobowym nie przekroczy 130 złotych. Pokoje wyposażone są w telewizor i lodówkę, posiadają bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ponadto hotelowy parking jest monitorowany, a goście mogą na miejscu wypożyczyć żelazko, czajnik czy suszarkę, co jest szczególnie przydatne przy wyjazdach służbowych. Obiekt znajduje się w atrakcyjnym miejscu – od ulicy Piotrkowskiej – głównej ulicy w centrum Łodzi – dzielą go niecałe 3 kilometry. Jeśli ktoś chce bezpiecznie wypocząć, niewiele zapłacić, a jednocześnie zarezerwować nocleg w bliskiej odległości od centrum miasta, Hotel Reymont jest znakomitym rozwiązaniem.

Hotelowi goście oceniają go bardzo dobrze, a na szczególną uwagę zasługuje spokojna okolica w której zlokalizowany jest obiekt, czyste wnętrza i przyjemna obsługa. Jako stosunkowo tani hotel wygrywa w wielu rankingach, w których porównywana jest jakość do ceny. Obsług stara się troszczyć o swoich klientów, a goście mogą skorzystać z oferty restauracji, która znajduje się na miejscu. Hotel Reymont jest wart uwagi i polecenia, ze względu na standard, który zapewnia swoim gościom i atrakcyjną cenę noclegu.

Grupa Hoteli WAM poleca Hotel Reymont w Łodzi