Torby bawełniane z nadrukiem jako nowoczesna forma reklamy

5 lat ago admin 0

Po dobie ubrań z sieciówek, które w każdym przypadku wyglądały dokładnie tak samo, przyszła moda na rozmaite elementy odzieży i gadżetów prezentowane w bardziej indywidualny sposób. Każdy chce dziś pokazać swoim strojem i dodatkami do niego swój charakter, swoje podejście do świata czy po prostu poczucie humoru. Korzystają z tego firmy, oferując akcesoria z ciekawymi nadrukami.

Problemem jest jednak wybór elementu, który takim nadrukiem jest zdobiony. Ubrania, nawet jeśli posiadają stosowny, zabawny nadruk, ale dodatkowo mają logotyp firmy, nie są noszone tak chętnie w sytuacjach reprezentatywnych. Z kolei drobne akcesoria jak np. długopisy nie są tak widoczne. Idealnym rozwiązaniem dla firm okazują się więc torby na ramię z wytrzymałych materiałów, zdobione nadrukami.

Jaki materiał wybrać?

Bardzo istotne jest to, aby dobrze wybrać materiał, z którego wykonane są torby. Jak tego dokonać? Przede wszystkim warto zadbać o to, aby materiał był zgodny z nurtem reprezentowanym przez firmę. Jeśli jesteśmy marką ekologiczną, wspierającą działania tego rodzaju, to powinniśmy zainwestować w materiał pochodzący z recyclingu. W przypadku marki tworzącej np. wysokogatunkową odzież dla niemowląt istotny będzie wybór stuprocentowej bawełny. Z kolei marka zajmująca się zdrową żywnością powinna przemyśleć wybór torby lnianej, ekologicznej oraz dobrej jakościowo; taka będzie pasowała również do marek luksusowych. Lepiej omijać torby ze sztucznych materiałów, jako że nie są one zwykle dość dobre pod względem jakości.

Nadruk – ale jaki?

Z doświadczenia można powiedzieć, że torby bawełniane z nadrukami przedstawiającymi wyłącznie logotyp czy nazwę firmy będą cieszyć się o wiele mniejszą popularnością aniżeli te, które mają również ciekawe czy zabawne rysunki albo hasła. Jako że, inwestując w reklamę, chcemy mieć pewność, że będzie ona skuteczna, lepiej darować sobie nadruki jedynie z nazwą firmy, chyba że trafiamy do wąskiej grupy społecznej, w przypadku której mamy pewność, że torby będą i tak używane. We wszystkich innych przypadkach dobrze jest opatrzeć je zabawnym rysunkiem albo ciekawym napisem, zaś logotyp, nazwę firmy czy adres strony www umieścić po przeciwnej stronie czy sprytnie wpleść w nadruk.

Wybierając odpowiednio zarówno materiał, z którego wykonana jest torba, jak i jakość nadruku, mamy szansę stworzyć ciekawe narzędzie reklamowe. Istotne jest, aby komunikat dopasować do naszych odbiorców, zaś przedtem ocenić, czy konkretny rodzaj narzędzia promocyjnego sprawdzi się również w przypadku naszego przedsiębiorstwa.

Po więcej informacji i możliwość konsultacji zapraszam na stronę: Copyshop