Wszystko o nadrukach na koszulkach

6 lat ago admin 1

Cały proces zazwyczaj zaczyna się od ogólnego pomysłu na wykonanie koszulki, bluzy czy kurtki, chociaż te pierwsze pozostają niekwestionowanym liderem wśród części garderoby, które klienci chcą oznakować. Drukarnie zazwyczaj posiadają w swojej ofercie odzież innych producentów, ale równie dobrze można zgłosić się z własną koszulką, którą chcemy ożywić jakimś indywidualnym nadrukiem. Nadruki na koszulkach są również ciekawym pomysłem na stworzenie odzieży reklamowej z logo firmy lub w przypadku promocji jakiegoś wydarzenia.

Jak wygląda składanie takiego zamówienia? Na pewno sporym ułatwieniem będzie fakt, że całość można przeprowadzić w 100% przez Internet bez wychodzenia z domu. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne dla osób, które nie dysponują dużą ilością wolnego czasu, bądź wolą w taki sposób załatwiać wszelkie formalności. Pierwszy krokiem do stworzenia własnej koszulki będzie przesłanie drukarni swojego własnego projektu elementu graficznego. Tutaj najważniejsze jest, żeby obrazek lub napis był jak najwyższej jakości, aby dobrze prezentował się po nadrukowaniu na koszulce. Zazwyczaj informacja co do wymagań technicznych pliku jest wyraźnie zaznaczona na stronie internetowej, ewentualnie o takie informacje warto zapytać bezpośrednio pracowników drukarni. W przypadku niezastosowania się do wytycznych, drukarnia poprosi nas o modyfikację i dopiero wtedy przystąpi do dalszej realizacji zlecenia. Wiele firm oferuje bezpłatne konsultacje i wykonanie projektu, dlatego zanim podejmiemy ostateczną decyzję, będziemy mieli wgląd w efekt końcowy. Jeśli projekt wstępny spełnia oczekiwania, wówczas należy określić ilość kopii – tak jak już wspomniano, na koszulki z nadrukiem często decydują się firmy, które chcą wykorzystać je w celach promocyjnych. Na tym etapie dostaniemy informacje o całkowitym koszcie usługi oraz sposobach dostawy. Najczęściej możliwe jest dostarczenie koszulek kurierem, pocztą lub jeśli sobie tego zażyczymy, na miejscu w drukarni. Na realizację zamówienia, w zależności od jego wielkości, drukarnia zwykle przeznacza kilka dni.

Bardzo ważnym elementem w obchodzeniu się z nadrukami na koszulkach jest ich właściwa eksploatacja, konserwacja i pielęgnacja. Trwałość druku i jego jakość jest oczywiście uzależniona od wykorzystanej w tym celu techniki, jednak nadal należy pamiętać, aby zachować szczególną ostrożność. Druk najczęściej ulega zniszczeniu w wyniku nieprawidłowego prania lub prasowania, a nawet suszenia, dlatego koszulkę należy prać zawsze na lewej stronie, suszyć normalnie i prasować z ominięciem znakowanego obszaru.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą koszulek z nadrukiem na stronie: http://www.copyshop.krakow.pl/oferta/koszulki-z-nadrukiem/