Animatorka dla dzieci na wesele – świetna zabawa dla najmłodszych

7 lat ago admin 0

Zgodnie z naszą rodzimą tradycją polskie wesela zwykle bywają huczne. Wszystkie atrakcje organizowane są jednak zwykle z myślą o dorosłych uczestnikach imprezy. Zapominamy o dzieciach, dla których ten czas również powinien być radosny! Doskonałym rozwiązaniem może okazać się zaangażowanie profesjonalnej animatorki. Gdzie jej szukać? Jakich atrakcji może dostarczać dziecku? Jak weryfikować potencjalną kandydatkę i ile kosztują jej usługi? O tym dowiecie się z naszego dzisiejszego artykułu, do którego oczywiście serdecznie zapraszamy!

Animatorów na wesele znajdziesz w sieci

Internet, a dokładniej zasoby sieci internetowej dają nam tak naprawdę nieograniczone możliwości. Profesjonalni animatorzy zwykle posiadają swoje wizytówkowe strony, na których możemy sprawdzić ich doświadczenie, cennik, kwalifikacje czy też dotychczasowe realizacje.

Z udostępnionego przez jedną z czołowych animatorek dla dzieci portfolio wynika, że wśród najpopularniejszych zabaw dla dzieci jakie organizowane są podczas przyjęć weselnych znajdzie się:

  • Malowanie twarzy;
  • Taniec i zabawy integracyjne;
  • Gry plenerowe;
  • I wiele, wiele innych.

Jakie kwalifikacje powinna posiadać profesjonalna animatorka dla dzieci na wesele?

Większość specjalistów, którzy świadczą swoje animatorskie usługi na polskim rynku posiada wykształcenie pedagogiczne oraz kursy animatorskie, podczas których nabywane są umiejętności z zakresu pracy z dziećmi.

(Zobacz także: Przygotowania do ślubu)

Zanim nawiążesz współpracę z animatorką

Współpraca z animatorem zabaw dla dzieci to doskonały sposób na to, aby podczas przyjęcia weselnego zapewnić dzieciom moc atrakcji i dobrą zabawę. W gestii zleceniodawcy leży jednak dokładne zweryfikowanie potencjalnego usługodawcy a także sporządzenie z nim stosownej umowy zlecenie, w której zawierać się będą wszystkie informacje odnośnie:

  • Terminu realizacji zlecenia;
  • Czasu realizacji zlecenia;
  • Atrakcji dla dzieci, które znajdują się w ustalonym programie zabaw;

Płatności (pobranej przez usługodawcę zaliczki, zadatku oraz pełny koszt usługi wraz z ostatecznym terminem płatności).

Czy animatorka dla dzieci powinna być obecna przez całe wesele?

To jest zależne od indywidualnych ustaleń. Zwykle nie jest to konieczne, ponieważ dzieci wcześniej opuszczają imprezę. Warto zatem uzgodnić czas pracy animatorki zarówno z nią, jak i gośćmi, którzy przybędą na wesele ze swoimi pociechami.

Zatrudnienie animatorki dla dzieci na wesele z pewnością okaże się intratną inwestycją i zwróci się z nawiązką w postaci zadowolenia wszystkich gości weselnych.