Catering dla szkół – zapewnij pełnowartościowy posiłek swojemu dziecku!

6 lat ago admin 0

Coraz częściej w wielu szkołach spotyka się opcję tego typu, że dziecko ma możliwość, w ramach obiadu, zamówić dla siebie catering. Opcja ta wydaje się godna uwagi przede wszystkim dlatego, że jest to ciepły i zdrowy posiłek dla dziecka w ciągu dnia.

Dobre rozwiązanie

Niewątpliwie catering dla szkół jest świetnym rozwiązaniem również dla rodziców, ponieważ mają oni świadomość, że ich dziecko zjadło w szkole ciepły posiłek w postaci obiadu. Żyjemy w takich czasach, gdzie niestety nie zawsze jest możliwość przygotowania dla dziecka pysznego, a przede wszystkim zbilansowanego posiłku. Często zdarza się, że obiady są teraz jednodaniowe lub, że wcale ich nie ma. W związku z tym rodzice coraz częściej i chętniej decydują się na zamawianie cateringu dla swoich dzieci.

Żywienie zbiorowe

W związku z tym, że catering dla szkół to tak naprawdę żywienie zbiorowe jego cena jest zdecydowanie niższa niż można byłoby się spodziewać. Okazuje się mianowicie, że catering tego typu zapewnia dzieciom zdrowe posiłki w niewygórowanych cenach. Jest to bardzo logiczne, ponieważ im więcej zamawianego jest jedzenia tym zawsze jest ono tańsze. Nic więc dziwnego w tym, że obiad w szkole nie kosztuje więcej niż 10 złotych. Przy tym trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że na obiad nie zawsze będzie mięso.

Nowe smaki

Dziecko, które je w szkole obiady przywożone przez firmę cateringową poszerza również swoje smaki. Nie w każdym domu gotuje się to samo i dlatego też wiele dzieci nie jest nauczonych, aby jeść daną potrawę. Decydując się na catering ma się pewność tego, że dziecko będzie miało możliwość skosztowania całkowicie nowych dla siebie potraw, które mogą mu zasmakować.

Catering dla szkół ma wiele plusów:

  • jego cena nie jest wygórowana jako, że jest to żywienie zbiorowe,
  • dziecko dostaje pełnowartościowy posiłek w ciągu dnia,
  • mamy pewność, że dziecko zjadło obiad,
  • dziecko uczy się całkowicie nowych smaków, z którymi wcześniej mogło nie mieć do czynienia.

Jednym słowem catering dobrze dobrany to same plusy.