Tekstylia hotelowe sklep online – gdzie kupić? Sprawdzone miejsca!

5 lat ago admin 0

Jeżeli prowadzisz hotel lub pensjonat, to na pewno potrzebujesz tekstyliów. Powinny się one znaleźć ma wyposażeniu każdego tego typu obiektu.

Sklep online z tekstyliami hotelowymi

Sklepy internetowe dostarczają tekstylia hotelowe takie jak:

  • poduszki i kołdry,
  • prześcieradła,
  • pościel,
  • podkładki nieprzemakalne i pikowane ochronne, zapewniające wysoki poziom cyrkulacji powietrza,
  • szlafroki dla dorosłych i dla dzieci,
  • ręczniki i dywaniki łazienkowe.

Dlaczego AWA Kraków?

Jest to firma, która od wielu lat działa na rynku. Od początku swojego istnienia, czyli od 25 lat zajmuje się produkcją tekstyliów, w szczególności dla branży hotelowej. A więc dysponuje wielkim doświadczeniem w tym zakresie i zna potrzeby rynku hotelowego jak nikt inny.

Do klientów AWA Kraków należą między innymi hotele takie jak: Hilton, Ascot, Design, Amber i inne. Szersza lista znajduje się w zakładce „O nas” na stronie internetowej tejże firmy.

Firmę cechuje szybkość w działaniu. Przy produkcji tekstyliów współpracuje z fabrykami światowymi i wykorzystuje wysokogatunkowe materiały. Pracownicy tam zatrudnieni cały czas się szkolą, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania klientów, tak aby nawiązywać z nimi relacje długofalowe, a nie oparte tylko na jednym zamówieniu. AWA Kraków doradza klientowi na jaki materiał powinien się zdecydować i w jaki sposób prawidłowo ściągnąć miarę. Więc firma ta jest nie tylko sprzedawcą, ale jej pracownicy doradzą skutecznie klientowi na każdym etapie. Na życzenie klienta tworzy także spersonalizowane tekstylia. Umieszcza w produkcie wszywki z adresem i nazwą hotelu lub jego logo. Istnieje też możliwość wytłoczenia tych danych oraz logo, co ma miejsce zwłaszcza przy dużych zamówieniach. Natomiast na gotowych już produktach, które ma już w sprzedaży te dane są umieszczane przy użyciu haftu komputerowego.