Sale konferencyjne w Radomiu – gdzie zorganizować konferencje?

6 lat ago admin 0

Sale konferencyjne są wynajmowane dla celów biznesowych. Prowadzone są w nich szkolenia, spotkania pracownicze, zebrania i inne. Nie każda firma ma możliwość zorganizowania takiego wydarzenia w miejscu pracy, dlatego wiele hoteli wynajmuje sale konferencyjne na terenie całej Polski. W niniejszym artykule przedstawimy najlepsze sale konferencyjne w Radomiu.

Sale konferencyjne w Radomiu – jakich szukać?

Przede wszystkim muszą pomieścić wszystkich uczestników spotkania. Sale nie mogą, więc być za małe. Uczestnicy muszą się czuć komfortowo, tym bardziej, jeżeli konferencja ma trwać wiele godzin. Po drugie, do obiektu powinien być dobry dojazd i muszą być zapewnione miejsca parkingowe. W Radomiu sporą popularnością cieszy się Ośrodek Szkoleń Informatycznych Statystyki Hotel – BIT oraz wiele hoteli, np. Leśny Dwór i Hotel Iskra. Sale te są przystosowane do prowadzenia spotkań biznesowych: wyposażone są w odpowiedni sprzęt i narzędzia (np. zestaw głośnomówiący, artykuły biurowe i inne).

Hotel Leśny Dwór

Zlokalizowany w Radomiu, na ul. Słowackiego. W niewielkiej odległości od centrum miasta. Posiada 51 miejsc noclegowych. Możemy tutaj wynająć jedną salę konferencyjną o powierzchni 500 metrów kwadratowych. Na terenie obiektu można zorganizować pikniki biznesowe.

Hotel Iskra – lider wśród ofert wynajmu sal konferencyjnych

Najlepsze sale konferencyjne ma Hotel Iskra, przy ul. Planty. Posiada bardzo dobrą lokalizację – w samym centrum Radomia. W pobliżu znajduje się dworzec kolejowy, zatem ma optymalny dostęp do środków komunikacji. W ofercie mamy trzy sale konferencyjne, które mieszczą od 16 do 60 uczestników, więc możemy wybrać najdogodniejszą. Ponadto, w hotelu jest aż 93 miejsc noclegowych i parking na 15 autobusów. Hotel Iskra jest świetną opcją zarówno dla mniejszej, jak i większej grupy osób. W hotelu jest restauracja. Stąd blisko jest do głównych ośrodków kultury i nauki, zabytków i centrów handlowych. W pobliżu znajduje się park.