Co kupić znajomym na parapetówkę? Podpowiadamy!

6 lat ago admin 0

Parapetówka to pierwsza, formalna impreza na nowym mieszkaniu, domu. W dzisiejszych czasach wielu ludzi kładzie nacisk na tego typu imprezy u swoich znajomych, rodziny, dzięki czemu zawsze można zapewnić sobie dobrą imprezę. Jeżeli będziecie niedługo uczestnikami takiej imprezy, to nie zapomnijcie, że…nie możecie tam przyjść z pustą ręką.

Co kupić na parapetówkę dla znajomych?

Tak, tak tradycja nakazuje, że dla osób urządzających taką imprezę trzeba kupić coś dobrego, funkcjonalnego, co im się przyda podczas mieszkania. Wiele osób stawia na jakieś małe, kuchenne AGD. Może to być mikser, blender, czy nawet duży robot kuchenny, który ułatwi wykonywanie wielu prac. Trzeba przyznać, że jest to przydatny prezent, ale w sumie trochę zbyt banalny.

Możecie również postawić na pościel lub na komplet ręczników. Takie produkty zawsze należą do mile widzianych. Aczkolwiek, o ile z wzorem pościeli możecie nie trafić (każdy ma w końcu swój gust), tak z ręcznikami będzie Wam o wiele łatwiej. Zawsze możecie postawić na neutralne kolory, czyli czarny i biały. Warto kupić zestaw takich ręczników, czyli jeden mniejszy, drugi średni i trzeci największy.

Warto jednak pomyśleć o jakimś prezencie od serca. Wiadomo, że wspomniane wcześniej rzeczy zawsze się przydadzą i będą wykorzystane. Jednak może warto postawić na… fotoobraz na płótnie. Taki produkt jest coraz częściej zamawiany ze względu na sentymentalizm, piękne wspomnienia oraz fakt, że z takiego zdjęcia można zrobić naprawdę wspaniały obraz. Co więcej, produkcja takiej rzeczy wcale nie kosztuje dużo, a Wy sprawicie komuś takim obrazem na pewno miły prezent.

Obraz drukowany na płótnie wykonany jest z niezwykłą dbałością o najmniejsze szczegóły. Możecie zamówić zdjęcie zakochanej pary właścicieli mieszkania lub nawet wywołać w ten sposób Wasze wspólne, przyjacielskie zdjęcie. Jeżeli nie macie takiego, to również do prezentu możecie dorzucić profesjonalną sesję (która odbędzie się przed parapetówką). Na samą imprezę przyniesiecie wywołane zdjęcia oraz wspaniały fotoobraz, który będzie wynikiem tej sesji.